Teslimat ve İade Şartları

TESLİMAT VE İADE ŞARTLARI

1.Satın aldığınız ürün/ürünler anlaşmalı olduğumuz kargo şirketi tarafından PapatyaSepeti.comgarantisi ile size teslim edilecektir. Satın aldığınız ürünler bir teyid e-postası ile tarafınıza bildirilecektir. 

2.Teslimat süresi, ödeme yaptığınız tarihten itibaren en çok 3 iş günüdür.

3.PapatyaSepeti.com'dan yapılan alışverişlerde kargo ücreti müşteriye aittir. Kargo ücreti, almış olduğunuz ürünün miktarına ve hacmine göre değişmemektedir.

4.Sitemizde satılan ürünler üretici ve ithalatçı firmaların garantisi altındadır. Satın alacağınız ürün ve hizmetlerin garanti koşulları satın aldığınız ürün ve hizmetlerin türüne göre değişiklik göstermekte ve herbir tedarikçi tarafından ayrı ayrı belirlenmektedir.

5.Almış olduğunuz üründen 7 gün içinde memnun kalmamanız halinde (216) 418 45 58 numaralı müşteri hizmetlerini arayarak talebinizi iletebilir ve iade koşulları hakkında bilgi edinebilirsiniz.

6.Ürünü teslim alırken paketleri teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer ürün yanlış ise ya da üründe herhangi bir hasar varsa kargo firmasına tutanak tutturarak ürünü geri gönderiniz. Ürünü teslim aldıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olursunuz.

7.Cayma hakkını kullanarak iade etmek istediğiniz ürün / ürünlerin kargo ücreti müşteri tarafından karşılanacaktır. Ürünü iade etmeden önce tarafımıza mutlaka bilgi verilmesi gerekmektedir

8.Müşteri, ürünün kendisine teslim edildiği şekli ile iade etmekle yükümlüdür. Müşterinin ürünü iade etmesi veya alışverişinden cayması durumunda iade edilen ürün PapatyaSepeti.com'a ulaştığı andan itibaren engeç on (10) gün içerisinde ürün bedeli iade edilir. Kargo ücreti müşteriye aittir.

9.Ambalajı açılmış, kullanılmış, tahrip edilmiş vb. şekildeki ürünlerin iadesi kabul edilmez.