Hakkımızda

Uzun yıllardır takma saçlar, doğal saç, ham saç, saç aksesurları konusunda kuaförlere ve profesyonellere hizmet veren firmamız PapatyaSepeti.com aracılığıyla hem takma saç ürünlerini hem de tanınmış ve güvenilir markaların güzellik ürünlerini sunan ve herkesin ulaşıp alışveriş yapabileceği bir mağaza yaratmaya çalışmaktadır.

Takma Saç ürünlerimiz kendi fabrikalarımızda en yüksek teknoloji kullanılarak üretilmiş olup % 100 kanekolandır. Bizden aldığınız bütün sentetik ürünlere fön ve maşa uygulaması rahatlıkla yapabilirsiniz.

Papatyasepeti  zengin renk ve model çeşitleri ile her zaman 1. kalite ürünleri ile 1. kalite hizmet vermeyi ilke edinmiştir.

Standart model ve renklerdeki ürünlerimiz stoğumuzda her zaman mevcut olup talep ettiğiniz taktirde atölyemizde isteğiniz doğrultusunda farklı ağırlıkta, modelde ve renkte imalat yaptırabilirsiniz. Bu özel sipariş imalatlar, bütün ürünlerimiz için geçerlidir.

Türkiye'nin neresinde olursanız olun bizden sipariş ettiğiniz ürünler anlaşmalı olduğumuz kargo firmaları ile en geç 3 iş günü içinde adresinize teslim edilir.

Papatyasepeti Fehmi Özdemir

Necip Fazıl Mahhallesi

Alemdağ Caddesi

Sultanveled Sokak no:2/A

Çekmeköy/İstanbul

02163659989

05333309367

 

 

Etiketler:Hakkımızda